"תודה רבה על הצלת השכר שלי"

עד היום עזרנו ליותר מ-20,000 מורים וגננות – את יכולה להיות הבאה

תודה רבה לרביד ולמערכת ינשוף על השירות האדיב והיחס האישי. בזכותם הצלחתי לקבל העלאה בדרגה ולקבל את כספי רטרואקטיבית. ממליץ לכולם לבדוק את תלושי השכר בעזרת מערכת ינשוף.​
עדי מ.
מייל
הינשוף גילה שמשרד החינוך שילם לי גמול תפקיד שגוי במשך שנים. בזכות השירות היעיל והמדויק של הינשוף משרד החינוך שילם לי רטרואקטיבית יותר מ-30,000 ש"ח.
אתי מ.
ווטסאפ
פניתי לינשוף ואכן נמצאה טעות לא קטנה שנגררת לאורך שנים במשכורת שלי. משרד החינוך טוען שהכל תקין ובפניה שניה לינשוף הם תיקנו את הטעות של משרד החינוך הנושא עדיין בטיפול אבל באמת שטוב שיש גוף כמו ינשוף.
חן ש.
פייסבוק
פניתי לינשוף בעקבות המלצת חברה. מהר מאוד הגיבו על פנייתי ותוך ימים אחדים קיבלתי גם את תוצאות הבדיקה וגם שיחה טלפונית המוודאת אם יש לי עוד שאלות.
תודה לינשוף.
עזרתם לי להיות פחות חששנית.
מלכה ר.
פייסבוק
אחרי הרבה ניסיונות לפתור בעיה מול משרד החינוך פניתי לינשוף והם עשו לי סדר ועזרו לי איך לפתור את הבעיה. תודה לינשוף על העזרה הרבה ועל השירות האישי.​
מיכל א.
מייל
בדקתי את התלוש עם הינשוף וגיליתי שהיתה חסרה לי שורה ששווה כל חודש 700 ש"ח. אני לא חשב שכר ואין סיכוי שהייתי עולה על זה לבד. המחיר אטרקטיבי השירות והתמיכה שווים כל שקל.​
אסף ר.
מייל
תודה לחברת הינשוף שמעודדת אותי לבדוק כל חודש מחדש את המשכורת שלי, לשאול שאלות על הנתונים שלי ולהתעקש להבין על מה משלמים לי בדיוק (וגם על מה לא). בזכותכם גיליתי שיש נתונים שאינם נלקחים בחשבון במשכורת שלי (ואף אחד כמובן לא דאג להגיד לי שחשוב להזין אותם – עד שאתם הגעתם), בזכותכם הבנתי את פערי הותק שלי ובעיקר בעיקר אני שומרת על זכויותי. תודה לכם!
סהר ד.
מייל
הצטרפתי לינשוף ובבדיקה התברר שהדרגה שלי באופק חדש לא הייתה נכונה. 800 שקל בחודש שלא ידעתי שמגיעים לי. זה 9600 ש"ח בשנה. השכר משתנה כל הזמן ואין לי זמן לבדוק כל חודש את התלוש. הינשוף עושה את זה בשבילי ביעילות ובזול!
שירה מ.
מייל
בזכות הינשוף גיליתי בזמן ששילמו לי 500! ש"ח פחות בחודש. זה בלתי אפשרי לבדוק רטרואקטיבית שקיבלתי את כל מה שמגיע לי.מאז במקום לרדוף אחרי משרד החינוך בדיעבד, אני בודק את התלוש בינשוף כל חודש. זה קל, מהיר וידידותי. אל תתלבטו, גם אם התלוש נכון החודש, מתישהו תהיה בו טעות ואתם רוצים לדעת את זה בזמן.
אמיר ש.
מייל
רק רציתי להגיד תודה.
קיבלת את מענק היובל.
דבורה ד.
ווטסאפ
שרות יסודי אמין ומהיר. ממליצה בחום.
דקלה פ.
פייסבוק
שירות חשוב במחיר שווה לכל נפש. השירות שקיבלתי היה אישי, מעמיק וסבלני. תודה רבה!
הדס א.
פייסבוק
בתור מישהי חדשה (ובטוחה שגם הוויתיקים נמצאים באותה צרה) קשה מאוד להבין את התלוש משכורת של משרד החינוך, מרגע שהצטרפתי לינשוף אני לא מצטערת על כך לשנייה!!!! כל חודש מחדש קיבלתי פירוט והסבר על התלוש מה נכון ומה דרוש תיקון וגם הפנו אותי לגורמים המתאימים לטיפול בנושא!!! ממליצה מאוד לכל מי שרק רוצה לשמוע!
טליה י.
פייסבוק
פניתי לינשוף כדי לוודא שהמשכורת שלי היא בהתאם לנתוני ההעסקה.
לאחר שבוע החזירו לי תשובה שאין בעיות עם השכר.
אנחנו עובדים כל כך קשה, את הבדיקה הזאת חייב לעשות ולו רק בשביל השקט הנפשי.
ינשוף היא הדרך הקלה והטובה ביותר.
אורנה ר.
פייסבוק
ינשוף ! שיחקתם אותה. בבדיקה פשוטה שעשיתם לי עליתם על זה שלא החשיבו לי שנתיים בוותק. לא ידעתי מזה בכלל. עכשיו לאחר טיפול משרד החינוך הכיר בוותק של שנתיים ואני אמור לקבל סכום עם חישוב רטרו מהעבר. ההשקעה הכי טובה שעשיתי...(אחרי אישתי)
חן כ.
פייסבוק
לרביד וצוות הינשוף,תודה רבה על השרות. בסופו של יום היה שווה כל שקל. תענוג לקבל כסף שהיה מגיע מלכתחילה, בלעדיכם זה לא היה קורה! 😊
ליאת ש.
ווטסאפ
תודה רבה! שירות מעולה מרוצה מאוד!!!
שירה מ.
מייל
תודה רבה רביד על הצלת השכר שלי!!!
איו עליכם!!!
כל מי שדיבר איתי שמע על העבודה המצויינת שעשיתם, ואני בטוחה שמורות ומורים רבים יפנו אליכם.
שוב תודה,
בריאות ושגרה ברוכה,
דנה ט.
מייל
הינשוף זכה במענק של רשות החדשנות והמשרד לשויון חברתי
כתבו על הינשוף

האתר הינשוף מאובטח בתקן SSL ורשום כמאגר מידע ברשות להגנת הפרטיות

הינשוף הוא ספק מאושר של האוניברסיטה העברית

© כל הזכויות שמורות לרוסיננטה טכנולוגיות בע"מ, 2020