חידושים בינשוף – פברואר 2019

Ravid OmesiפוסטLeave a Comment

אנחנו בינשוף ממשיכים לעבוד כדי לאפשר למורים בישראל להיות בטוחים שהם מקבלים את כל השכר שמגיע להם, ולמגר את תופעת הטעויות בתלוש השכר של עובדי ההוראה.

אחרי עבודה מרובה בחודשים בחודשים האחרונים, אנחנו שמחים לבשר על שני חידושים טכנולוגיים גדולים בינשוף - בדיקת הפרשות לפנסיה (דיוק ומקסום) והרחבת השירות גם לתלושי בעלויות.

דיוק ומיקסום ההפרשות לפנסיה

כידוע לכם, החיסכון הפנסיוני הוא החיסכון הגדול והחשוב ביותר של כולנו. החיסכון הזה מבטיח שבפנסיה נמשיך לקבל משכורת ראויה. החיסכון הפנסיוני מורכב מ-3 מרכיבים עיקריים - הפרשות עובד, הפרשות מעביד לגמל והפרשות מעביד לפיצויים. שיעורי ההפרשות קבועים בהסכמים הקיבוציים ובחוק והם מתעדכנים מעת לעת.

בבדיקת תלושים רבים בחודשים מצאנו שיש טעויות רבות בהפרשות הפנסיוניות ולכן הרחבנו את השירות לבדיקת הפרשות אלה בתלוש השכר.

תשומת לבכם, ששירות זה מתווסף לבדיקת דיוק ההפרשות לקרן השתלמות שפועל כבר מספר חודשים.

בדיקת תלושי בעלויות

בנוסף לבדיקת ההפרשות לפנסיה, החל מהחודש הינשוף בודק גם תלושים של בעלויות. כלומר, גם אם אתם מועסקים ע"י רשות מקומית, רשת חינוך, עמותה וכו', אתם יכולים לבדוק את התלוש שלכם בינשוף.

תשומת לבכם, שמהנתונים שלנו, שיעור הטעויות בתלושים של בעלויות גבוה בהרבה והוא עומד על כ-34%(!), לעומת כ-25% בתלושים של משרד החינוך.

למען הסר ספק, מחיר השירות לא עלה בעקבות הרחבת השירות, והוא נשאר 95 ש"ח לבדיקה, או 195 ש"ח לבדיקת 4 תלושים בשנה. אנחנו שומרים על מחיר הוגן וברור כדי שכל המורים בישראל יוכלו להשתמש בינשוף ולקבל את כל הזכויות שלהם.

הינשוף הוא מיזם חברתי הצטרפו אלינו כדי ונוכל להמשיך ולפתח אותו לטובת המורים בישראל.

רוצים להתייעץ בנושא השכר שלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.