האם הינשוף מתאים לי?

אם אתם מורים – הינשוף הוא בדיוק בשבילכם. הינשוף הוקם כדי שתוכלו להשקיע בתלוש כמו שצריך, ולהוציא מהעבודה שלכם את המקסימום.

אספנו את השאלות הנפוצות ביותר שמגיעות אלינו מידי יום. בכל מקרה, אנחנו זמינים ב-051-554-0044 (טלפון ו-Whatsapp) כדי להמשיך לענות על כל שאלה שלכם.

תלוש השכר הוא המסמך הפיננסי החשוב ביותר של כולנו. הוא כולל גם את ההכנסות השוטפות שלנו וגם את החסכונות לפנסיה. לכן, כל טעות משפיעה גם על השכר הנוכחי וגם החיסכון הפנסיוני שלנו.

לצערנו כן. מחקרים שונים מלמדים שבכ-30% מתלושי השכר של עובדי ההוראה יש טעויות של אלפי שקלים בשנה. זה נגרם בגלל שההסכמים הקיבוציים מסובכים ואפילו חלק מחשבי השכר לא מכירים את כל הכללים. הינשוף הוקם כדי לתת מענה לבעיה הזו.
הינשוף בודק את כלל מרכיבי השכר בתלוש בהתאם לנתונים האישיים של המורה, ואת ההפרשות לפנסיה ולקרן השתלמות בתלוש. כדי תהיו מכוסים לחלוטין. הבדיקה מתבצעת באמצעות מערכת דיגיטלית חדשנית + צוות כלכלנים מומחה לשכר מורים.
בקלות ובנוחות. אתם ממלאים שאלון פרטי העסקה ומעלים תלוש שכר עדכני (לוקח כ-5 דקות). המערכת והצוות שלנו יעבדו את הנתונים שלכם ותוך 10 ימי עבודה ישלחו אליכם במייל דו"ח השוואתי מפורט וברור, כדי שתדעו בדיוק איפה הטעויות (אם יש) ותוכלו להבין את התלוש לעומק.
ממש לא! אנחנו מאתרים טעויות רק לטובת המורים.
עלות הבדיקה היא 195 ש"ח. אין אותיות קטנות ואנחנו לא לוקחים אחוזים.
בהחלט. התשלום באתר מאובטח ומאושר ע"י כל חברות האשראי.

להתחלת הבדיקה לחצו כאן